Zwemschool Arons feliciteert...

25-11-2015 Sport Advertorial

VLAARDINGEN – Zaterdag 21 november was een feestelijke dag voor veel kinderen die zwemlessen volgen bij Zwemschool Arons. De tribunes van zwembad De Kulk zaten vol vaders, moeders, broers, zussen, opa’s en oma’s want er werd afgezwommen voor de A-, B- en C-diploma’s. Zwemschool Arons feliciteert…
 

A diploma

Djan van der Kraan, Rochelle Hartmann, Anouk Schaeffer, Lucy Schriks, Olivier Hogenboom, Marthe Vroegindeweij, Ruby van Russel, Dania Abdallah Margani, Robin Mijnsbergen, Nick Berghout, Jesse Quak, Livia Dallaserra, Damian van Dijk, Melissa Nobel, Milène Veltman, Bawer Erbilgin, Mink Brobbel, Lars van der Stelt, Lotte Uitenbroek, Doe Duijfhuizen, Aymee Janse, Thijs Maat, Dirk Groen, Koen Cornelissen, Dean de Koster, Deena van de Ven, Duuk Holzhaus, Tim Koevermans, Lotte Quak, Celeste Schuler, Noa van Leeuwen, Jente Govaart, Brent Lagraauw, Bo Lagraauw, Ihsan Akdemir, Jasmijn Tromp, Ben Hinsen, Brooklyn de Gouw, Mats Romminger, Jasmine Mohunlol, Jill Buijtendijk, Timur Kadir, Sophie Versteeve, Merel Bot, Natan Hoogendijk, Sigrid Oosterhuis, Evi den Hartog, Jamala Siad, Charlotte Bouw, Wende van der Marel, Dyanthe Brouwer, Eva Bergwerff, Lily Dawson, Sven van der Velden,  Anjali Gokoelmussier, Eva Verhart, Sky Ardon, Luna Ardon, Lies de Geus, Joeri Zijlstra, Liya Massing, Daniël Moreno, Olivia Lisa Kal, Mouna Rifki, Renzo van der Ploeg, Ruben Kop, Storm van Gelderen. 
      

B diploma

Anil Sahin, Marit de Koning, Thijs van der Hoek, Joshua de Bruin, Sem van Tilburg, Roos Vermaas, Evi Visscher, Daan Verhulst, Reyshalin Giel, Contessa Geneviéve Herkul, Fleur Bijloo, Mitchell Mandemaker, Ruben Postema, Anne Oosterhagen, Pien Kesseboom, Romy Lijster, Fabiënne van Driel, Tess van Rooijen, Tristan Warnaar, Lucas van Tienen, Tim van der Wel, Pim van der Lugt, Dexy Buitenwerf, Joris Kies, John de Bruin, Colin Kort, Benjamin Baris, Emma Ten Hout, Emilie Gunnewegh, Mees Guldemond, Maren Pronk, Kalu Silva, Anne Susan Broere, Demi Boshoven, Juliette Bijloo, Lynn van den Hoek, Daisy Roosekrans, Guusje Mentink, Thijmen de Jong, Merel Vos, Eline van Veelen, Aimee Bergwerf, Benjamin van den Berg, Ian Coppenrath, Emma Bel, Rayan Tarjim, Nina Vermeulen, Chayenne Dekker, Isabella Legerstee.

C diploma

Willemijn van der Horst, Tessa Udo, Rick Storm, Feline Valk, Rania Belmeki, Marije Verkade,   Pelle van Winden, Quinten Bot, Lisa van Iersel, Gijs van den Berg, Colin v/d Endt, Bora Person, Carmen Oppelaar, Kerem Bekirov, Anne van der Zeeuw, Roos van den Berg.

Zwemschool Arons
Waalstraat 60
3131 CS  Vlaardingen
010 - 435 70 31
info@zwemschoolarons.nl
www.zwemschoolarons.nl                                            

 

                                                                      

                                                          

Gerelateerd