Categorieën

Service

Hoogwater verwacht in Vlaardingen

Hoogwater verwacht in Vlaardingen
Nieuws

Hoogwater verwacht in Vlaardingen

  • Redactie
  • 19-12-2024
  • Nieuws
Hoogwater verwacht in Vlaardingen

VLAARDINGEN - Het water uit de NIeuwe Maas komt vandaag wederom over de kades, zo is de verwachting van de gemeente Vlaardingen. De verwachting is dat de waterstand rond half zeven vanavond tussen 2,10 en 2,25 meter boven NAP (Normaal Amsterdams Peil) uitkomt.

"De Westhavenkade en delen van de rijweg aan de Oosthavenkade, Koningin Wilhelminahaven Zuidzijde, Noordzijde en Maasboulevard kunnen onder water komen te staan", aldus de gemeente.

Daarom worden vanmiddag rond vijf uur de Westhavenkade (gedeelte tussen Westerhoofd en Galgkade), Oosthavenkade (tussen Oosterhoofd en Vulcaanweg), Maasboulevard (tussen Westerhoofd en Abel Tasmanlaan) en de KW-haven Zuidzijde en Noordzijde afgesloten voor verkeer. De stremming geldt naar verwachting tot negen uur vanavond. "We plaatsen wegafzettingen met inrijverboden om te voorkomen dat mensen met hun voertuig rijden of parkeren in de gebieden waar hoogwater verwacht wordt."