ONS.Vlaardingen: 'College heeft slappe knieën!'
- Redactie
- 14-10-2021
- Politiek
- Maak Vlaardingen24 je Google-favoriet
Of het wel écht om vluchtelingen gaat is de partij overigens onduidelijk. ,,Wat voor mensen komen er nou: statushouders of asielzoekers. En als het om asielzoekers gaat, komen deze dan uit veilige landen of vanuit de vluchtelingenstroom uit Afghanistan?'' Het wordt volgens ONS niet duidelijk uit het door het college verstuurde persbericht.
Er komen voor de opvang twee boten te liggen aan de Oosthavenkade tegenover de Pelmolen. ,,Maar hier is geen walstroom'', weet ONS. ,,Er moeten dus generatoren komen en dat zorgt voor geluidsoverlast van omwonenden. We weten ook niet of deze mensen de boot af mogen, met alle gevolgen van dien.
Als je twee weken geleden laat weten geen plek te hebben en nu in het politieke spel van de troefkaart 'humanitair' van politiek Den Haag trapt, dan heb je wat ONS betreft slappe knieën.''
-
PolitiekPRO vreest dat Vlaardingen regie over asielopvang kwijtraakt
Redactie - 03-09-2026 -
PolitiekONS, VVD, Leefbaar en 50PLUS willen helderheid over toekomst Campanile Hotel
Redactie - 18-08-2026 -
NieuwsVlaardingen krijgt ook 'tik' van Provincie voor niet nakomen opvangafspraken
Redactie - 11-08-2026