Categorieën

Service

Op de valreep een mooi fairtrade kerstcadeau

Op de valreep een mooi fairtrade kerstcadeau
Winkelen

Op de valreep een mooi fairtrade kerstcadeau

  • Advertorial
  • 19-12-2013
  • Winkelen
Op de valreep een mooi fairtrade kerstcadeau

VLAARDINGEN - Katja (Pure Katja) en Yvonne (Hip & Blizz) hebben een iPadhoes ontworpen waarmee Stichting Proniños wordt gesteund. Zij verkopen dit onder het merk Pure & Blizz. Met deze stijlvolle iPadsleeve voelt iedere zakenman of -vrouw zich een ster en worden dromen werkelijkheid. Deze fair en in Peru geproduceerde iPad hoes van gerecycled PET-materiaal is een stijlvolle accessoire voor de iPad en multifunctioneel voor de moderne zakenvrouw en -man.

De iPad sleeve is op de voor- en achterzijde voorzien van een gezeefdrukte ster in vier kleuren en is naast een hoes ook een zakelijke map waarin opbergruimte is voor visitekaartjes en bijvoorbeeld papieren. De iPad kan veilig worden opgeborgen in het extra vak. De iPadhoes kan ook staand worden gebruikt voor het geven van presentaties. De sleeve heeft een strakke afwerking met oranje stiksels en sluitingen van leer.

Van Coca Cola fles tot luxe iPad hoes
De iPad sleeves zijn gemaakt van gerecycled PET-materiaal.  Dit betekent dat de hoes eerst een PET-fles of een plastic maaltijdverpakking is geweest. Het is verrassend hoe mooi en stijlvol dit materiaal nu is.

De iPad hoezen worden in beperkte oplage gemaakt door groepen vrouwen in Peru die het slachtoffer zijn geweest van geweld. Al deze vrouwen krijgen gegarandeerd een eerlijk salaris en krijgen trainingen op het gebied van zelfontplooiing. Voor onze producent zijn hun producten een manier om de wereld te laten zien wat je kunt maken met liefde.

Naast het steunen van de vrouwen gaat er ook nog eens tien procent van de winst naar Stichting Proniños en draagt iedereen die een sleeve aanschaft ook nog eens bij aan een mooiere toekomst van kinderen in Peru en aan een beter milieu.

De iPad-hoezen zijn direct leverbaar. Bestel ze HIER!