D66: Hoe trekken we de binnenstad vlot ?
- Redactie
- 12-11-2015
- Winkelen
Bij DA op het Liesveld gaan ze ermee stoppen
We kopen meer via internet. Dat heeft zo zijn voordelen, maar er zitten ook gevolgen aan vast. Sommige winkels hebben het moeilijk en sluiten de deuren. Op de Korte Hoogstraat alleen al staan er zeven ‘etalages’ leeg en op het Liesveld inmiddels ook al een vijftal. Bij de DA is er daarbij ook al sprake van een opheffingsuitverkoop.
Hier en daar zien we Pop-up stores verschijnen. Wonen in de binnenstad lijkt weer in opkomst te zijn. Kortom: de rol van de binnenstad verandert. Willen we een levendige, gezellige binnenstad houden waar het goed wonen, werken en winkelen is ? Hoe moet dat aangepakt worden ?
D66 hoort ook graag van u hoe u hierover denkt en wat u belangrijk vindt voor de ontwikkeling van de binnenstad van Vlaardingen. Reserveert u daarom alvast 2 december ‘s avonds in uw agenda.
Meer info op de website van D66