Categorieën

Service

Speurtocht in Molen Aeolus

Speurtocht in Molen Aeolus
Uit

Speurtocht in Molen Aeolus

  • Redactie
  • 22-11-2021
  • Uit
Speurtocht in Molen Aeolus
VLAARDINGEN - Molen Aeolus opent op zaterdag voor de laatste maal dit jaar haar deuren voor het publiek. Speciaal voor deze gelegenheid organiseren onze vrijwilligers een pepernotenspeurtocht door de hele molen. Voor elke deelnemer is er een kleine attentie. Deelname is gratis.

Uiteraard zijn er vanwege Corona wel wat randvoorwaarden want de veiligheid van het publiek en onze vrijwilligers staat voorop.

Zo geldt er een mondkapjesplicht omdat wij de anderhalve meter in de krappe ruimtes in de molen niet kunnen waarborgen. Verder mogen er niet te veel bezoekers tegelijk in de molen en is bezoek uitsluitend mogelijk onder begeleiding van onze gidsen. De entree gaat niet door de winkel, maar via de grote deuren aan de zuidkant van de molen. Daar kunnen bezoekers zich melden. Molen Aeolus is zaterdag geopend van 11.00-16.00 uur.