Categorieën

Service

Spits Koetsier neemt afscheid van selectievoetbal CION

Spits Koetsier neemt afscheid van selectievoetbal CION
Sport

Spits Koetsier neemt afscheid van selectievoetbal CION

  • Redactie
  • 14-07-2026
  • Sport
Spits Koetsier neemt afscheid van selectievoetbal CION

VLAARDINGEN - Danny ‘Koets’ Koetsier heeft afscheid genomen van het selectievoetbal bij CION. Daarom werd hij afgelopen zaterdag nog één keer in het zonnetje gezet tijdens de jaarlijkse BBQ. 

Danny Koetsier besloot het selectievoetbal vaarwel te zeggen. De spits, die altijd vooropging in de strijd, kwam in twee periodes uit voor CION.

In het seizoen 2010-2011 toverde toenmalig trainer Han van Leeuwen een kleine, maar snelle spits uit de hoge hoed. Na twee jaar te hebben gerevalideerd van een zware blessure, opgelopen in de jeugd bij TSB en HVO, besloot de toen 20-jarige ‘Koets’ het toch weer te proberen. Na enkele wedstrijden in het tweede elftal bleek al snel dat Koets meer in zijn mars had en veroverde hij al snel een basisplaats in het eerste.

Jarenlang sleurde hij voorin en maakte hij het verdedigers lastig met zijn snelheid en tomeloze inzet. Inmiddels heeft hij misschien wat snelheid ingeleverd, maar zijn werklust heeft hem nooit verlaten.

Koetsier maakte nog uitstapjes naar ASWH en later CWO, om er vervolgens al snel achter te komen dat CION toch echt zijn club is. Hij beleefde vele hoogtepunten, maar kende ook enkele dieptepunten. Van de vierde tot de tweede klasse bleef hij strijden voor elke meter en scoorde hij talloze belangrijke doelpunten.

De inmiddels 36-jarige spits is jarenlang hét gezicht van CION geweest. Supporters waardeerden zijn inzet en zagen in hem één van hen: een speler die het nooit liet afweten in de eerste twee helften én die na afloop altijd in was voor een drankje. Ook de derde helft nam hij dus bloedserieus!

‘Koets’ gaat gelukkig niet verloren voor de vereniging. Vanaf komend seizoen speelt hij zijn wedstrijden in het derde elftal: ,,We wensen hem daar heel veel plezier en bedanken hem voor alles wat hij voor CION heeft betekend!”