Categorieën

Service

Wandelen in de Broekpolder op 25 oktober

Wandelen in de Broekpolder op 25 oktober
Uit

Wandelen in de Broekpolder op 25 oktober

  • Redactie
  • 20-10-2015
  • Uit
Wandelen in de Broekpolder op 25 oktober

VLAARDINGEN - De herfst brengt opnieuw verandering. Een rijk kleurenpalet van rood, geel, groen en bruin laat zich zien. De Schotse Hooglanders bereiden zich voor op de komende winter. Trekvogels verblijven korte of langere tijd in het gebied. Kortom, ook deze tijd is het goed wandelen in de Broekpolder.

Onder leiding van de Broekpoldergidsen wordt op zondag 25 oktober weer een wandeling gehouden. De gidsen starten om 11.00 uur en de wandeling duurt ongeveer twee uur. Deelname aan de wandeling kost € 2 per persoon. De gidsen ontvangen je bij de picknicktafels in het Klauterwoud aan de Watersportweg, ongeveer 300 meter voorbij de Polderpoort.

Zij geven het advies om kleding (lange broek) en schoeisel aan te passen aan de (weers)omstandigheden. Bij nat weer zijn laarzen het meest geschikt. Ook honden mogen meewandelen, maar wel aangelijnd.

Je kunt je aanmelden via broekpoldergidsen@federatiebroekpolder.nl  .  Als je je niet aanmeldt en toch mee wilt, controleer dan via de website of de wandeling doorgaat.

Er worden maandelijks wandelingen georganiseerd. De volgende zijn de herfstwandeling op 29 november en de kerstwandeling op 20 december.

Voor meer informatie zie ook de website van de Federatie Broekpolder: federatiebroekpolder