Categorieën

Service

Zomerterras Programma zondag 21 augustus

Zomerterras Programma zondag 21 augustus
Uit

Zomerterras Programma zondag 21 augustus

  • Redactie
  • 21-08-2016
  • Uit
Zomerterras Programma zondag 21 augustus
VLAARDINGEN - Voor het eerst is er aan het Zomerterras ook aan het laatste weekend een zondag toegevoegd. Nog een laatste keer genieten van muziek en gezellig samen iets drinken en wellicht een hapje eten. Bijkomen van het Discoterras, nog één keer de kinderen laten genieten van de activiteiten... De regen is inmiddels vertrokken naar het oosten van het land en het lijkt of de zon zich elk moment kan laten zien. Wij gaan nog even onze overgebleven muntjes goed besteden.

Matangi Kwartet


Het Matangi Kwartet werd opgericht in 1999, tijdens de studie van de jonge musici aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en het Rotterdams Conservatorium. In 2003 voltooide Matangi de tweejarige voltijdopleiding aan de Nederlandse Strijkkwartet Academie onder leiding van Stefan Metz (cellist Orlando Kwartet). In het kader van de academie kreeg het Matangi Quartet les van wereldberoemde musici waaronder de leden van het Amadeus Kwartet. Verder werd het kwartet enkele jaren intensief begeleid door Henk Guittart (altviolist Schönberg Kwartet). In 2002 ontving Matangi de prestigieuze Kersjes van de Groenekan Prijs, die jaarlijks wordt uitgereikt aan uitzonderlijk talent in de Nederlandse kamermuziek. Inmiddels is het Matangi Kwartet uitgegroeid tot een vaste speler op de kamermuziekpodia in Nederland en daarbuiten. Ze spelen: Joseph Haydn - Strijkkwartet opus 76.4 ("Sunrise"), Karl Jenkins - Strijkkwartet nr. 2, Javier Alvarez - Metro Chabacano, Silvestre Revueltas - Musica de Feria opus 58. 

Aanvang: 12.00 uur, locatie kleine podium.

Kinderprogramma 3e zondag 2016


De tent toont trots haar pracht. Het pistezeil ligt er gekleurd bij. Het circusmateriaal wacht uitdagend op haar deelnemers. Je ‘ruikt’ de spanning en opwinding. Je voelt de uitdaging en de kriebels om iets te gaan doen... Iedereen kan van alles zelf uitproberen. Een poging wagen om te jongleren met balletjes, doekjes, ringen of kegels. Balanceren over een smal koord als een echte acrobaat. Of staan op een grote loopbal, lopen op stelten, en al lijkt het onmogelijk, even zitten of fietsen op zo’n fiets met maar één wiel! Ook oude vaardigheden, vaders en moeders en opa’s en oma’s nog bekend, kunnen nieuw leven worden ingeblazen: spelen met de diabolo, draaien met de vlinderstokken of met de hoelahoep. Niet alleen een feestelijk gezicht, maar ook spannend om te doen! En wat dacht je van touwtje springen? Alleen of samen; er zijn wel 16 verschillende sprongen op kaart gezet om uit te proberen. Voor de allerkleinsten is er klein materiaal waar de kinderen eindeloos mee kunnen spelen.

Aanvang: 13.00 uur, diverse locaties.

Delouise


Geïnspireerd door artiesten als Lucinda Williams, Sheryl Crow en Neil Young neemt Delouise een geheel eigen en eigenzinnige plek in binnen het singer/songwriter genre. Starry Night is de laatste release van Delouise. Deze single verrast door een nieuwe gelaagde jas, zoals dat alleen maar kan ontstaan in een studio. Het is een liedje voor als het buiten of binnen te donker is. Starry Night wordt vergezeld door een huisgemaakte videoclip met de beste figurant ooit.

Aanvang: 14.00 uur locatie kleine podium.

The Cool Quest


In 2014 bracht The Cool Quest hun debuut album 'Funkin' Badass' uit met daarop hun single 'Shine'. Dit zorgde voor een doorbraak bij landelijke radio en TV stations. De band werd uitgeroepen tot 3FM Serious Talent, stond meerdere weken op de playlist bij 3FM en Radio 6 en was 4 keer te gast bij DWDD. Daarnaast werden ze beloond met een Radio 6 award voor 'beste groep'. Deze aandacht zorgde voor een volle agenda in 2015 met in totaal maar liefst 120 shows in binnen- en buitenland! Dit heeft de live reputatie van de band alleen maar versterkt. In 2016 is het tijd voor een nieuwe stap. Dit gaat gepaard met een energieke doorgegroeide sound. Met de nieuwe single 'Heatwaves' en EP 'Pulsar' gaat The Cool Quest een nieuw festivalseizoen in.

Aanvang: 16.00 uur, locatie: grote podium.