Categorieën

Service

Woensdag 19 november

Woensdag 19 november
Terug

Woensdag 19 november

  • 19-11-2025
  • Agenda
  • Puzzelcafé in de Bibliotheek

    Liefhebbers van legpuzzels kunnen elke woensdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur terecht in het Puzzelcafé in de Bibliotheek de Plataan Vlaardingen Centrum. Het Puzzelcafé is de ideale plek om samen te puzzelen, nieuwe mensen te ontmoeten en te genieten van een gezellige middag. Ook kun je legpuzzels ruilen. Er liggen legpuzzels klaar in verschillende moeilijkheidsgraden. Aanmelden is niet nodig, gewoon langskomen, ook niet-leden zijn welkom.

  • Gabrielle Struijk exposeert in de Groene Luiken

    Gabrielle Struijk exposeert met kleurrijke schilderijen in het Aanloophuis de Groene Luiken aan de Oosthavenkade 8. Gabrielle is geboren in 1983 en woont in Delft. In haar atelier aan huis maakt ze met name expressieve schilderijen met acrylverf en spraypaint op canvas doek. Ze maakt kleurrijke doeken en portretten van vrouwen met een krachtige blik die zelfvertrouwen uitstraalt. U kunt dagelijks tussen 13.00 en 16.00 de expositie bekijken. Met de koffie en thee (gratis) wordt op u gerekend.

  • Van heimwee tot haringkop

    In Museum Vlaardingen is de tentoonstelling Turkse Haringkoppen te zien. De tentoonstelling gaat over de fysieke en emotionele erfenis van 60 jaar Turkse migratie in Vlaardingen en legt verhalen, objecten en herinneringen vast die anders verloren dreigen te gaan. De titel van de tentoonstelling verwijst naar de bijnaam van de Vlaardingers én naar de trots van Turkse stadsgenoten, die hun plek vonden in deze stad.

  • Vlaardingers NU: Verschuivend perspectief

    Museum Vlaardingen opent haar deuren voor Vlaardingse kunstenaars die weliswaar uit Vlaardingen afkomstig zijn, maar hier nog weinig aandacht hebben gehad. Museum Vlaardingen en de Stichting Metamophfose willen daarmee inzicht bieden in hoe de kunst zich in de regio ontwikkelt en hedendaagse, eigentijdse kunst onder de aandacht brengen. Gastcuratoren Hans Rikken en Cees Eijkelenboom hebben dit jaar werk geselecteerd van Jasper Doest, Ger van de Geer, Ferdinand van der Horst en Jeroen Staal.