Aanrijding op Marathonweg bij oprit A20
- Redactie
- 19-06-2026
- 112
VLAARDINGEN - Op de kruising van de Marathonweg en de oprit van de A20 richting Schiedam zijn vrijdagavond twee auto’s op elkaar gebotst. De ambulance was snel ter plaatse en blokkeerde de weg voor de hulpverlening. De gebotste voertuigen blokkeerden namelijk de doorgaande weg richting de Broekpolder en de A20 oprit naar Maassluis.
Ondanks de wegversperring van de ambulance besloten veel automobilisten vlak tegen de ambulance te gaan staan, ten teken erlangs te willen. Bij het wegsturen van de automobilisten gingen enkelen zelfs boos in discussie dat ze rechtdoor moesten en er toch langs wilden. Uiteindelijk is iedereen de A20 op gestuurd. Keren bij de volgende afrit en terugrijden kost hooguit 5 minuten extra reistijd, tijd die veel automobilisten al kwijt waren met wachten tot de ambulance opzij zou gaan.
Uiteindelijk moesten beide voertuigen weggetakeld worden omdat ze niet meer verder konden rijden. De betrokkenen zijn nagekeken in de ambulance maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. Een kind dat in één van de voertuigen zat heeft een troostbeertje gehad tegen de schrik.