De Idylle in Filmtheater Het Zeepaard
- Redactie
- 16-04-2025
- Uit
VLAARDINGEN - Filmtheater Het zeepaard vertoont deze week de film De Idylle. De Idylle, de nieuwe film van Aroon Rookus, heeft als ondertitel ‘over het leven, de dood en andere ongemakken’ en is een absurdistische vertelling over getroebleerde zielen.
Victor (Eelco Smits) komt eindelijk uit de kast, maar realiseert zich dat hij nu te oud wordt bevonden voor de datingmarkt. Zijn zus, operadiva Annika (Hadewych Minis), beeldt zich, nadat ze een terminale diagnose krijgt, het leven in wat ze had kunnen hebben als ze andere keuzes had gemaakt. Ondertussen lukt het hun grootmoeder Joke (Beppie Melissen) maar niet om een einde aan haar leven te maken en vinkt de tienjarige Timo zijn bucketlist af. Allemaal verschillende mensen, op zoek naar hetzelfde onmogelijke doel: de perfecte invulling van het leven.
De film is te zien op donderdag 17 april om 20.30 uur en zondag 20 april om 16.15 uur. Filmtheater Het Zeepaard vertoont films in Vue Vlaardingen.