Gratis sporten en spelen in de Zomervakantie met #TeamViB
- Redactie
- 12-07-2024
- Uit
VLAARDINGEN - Ga jij een deel van de zomervakantie op vakantie, en wil je weten wat voor leuke dingen je kinderen kunnen doen als jullie weer thuiskomen? Of blijf je de zomervakantie thuis? Je kinderen hoeven zich niet te vervelen! Er is genoeg te sporten en spelen!
Het #TeamViB vakantieprogramma is bekend. Dit programma zorgt ervoor dat kinderen van vier tot en met twaalf jaar ook in de zomervakantie kunnen blijven sporten en spelen onder begeleiding van de ViB buurtsportcoaches. De activiteiten zijn gratis en inschrijven of aanmelden van tevoren is niet nodig.
Er zijn bijna dagelijks activiteiten op pleinen en velden in de wijken door heel Vlaardingen, maar er wordt ook groter uitgepakt. In week 2, 3, 4 en 5 van de zomervakantie wordt Het Wij-land Holy op woensdagmiddagen omgetoverd tot een groot sport- en spelveld met op 7 en 14 augustus zelfs een waterstormbaan! Op vrijdagmiddagen in week 2 tot en met 5 is er in de westwijk op de velden van scTwist het sport- en speelfestijn voor jeugd, met onder andere een springkussen en pannakooi.
De zomervakantie wordt door #teamViB op vrijdag 23 augustus afgesloten met het Vlaardings Sportfeest. Tijdens de verjaardag van Ben in Beweging, dé beweegmascotte van Vlaardingen, kunnen kinderen van 3 t/m 8 jaar in en rondom de Polderpoort uitproberen welke sport bij hen past. Voor meer info daarover vind je op ViB/VlaardingsSportfeest.
Meer informatie is te vinden op de website van Vlaardingen in Beweging. Heb je nog vragen? Stuur #TeamViB een DM via @StichtingViB, een appje naar 06-10209794 of bel of mail ons via 010-3131778 en [email protected].