Help !!....een vluchteling
- Redactie
- 09-10-2015
- Nieuws
VLAARDINGEN - Mede op initiatief van het CDA en de ChristenUnie/SGP in Vlaardingen en in samenwerking met de redactie van de VPRO organiseert het Tegenlicht Vlaardingen team op woensdag 14 oktober 2015 de 3e Tegenlicht Meet Up Vlaardingen.
Het onderwerp van deze avond is: Help!!....een vluchteling / Help een vluchteling!!
Binnenkort zendt het VPRO televisieprogramma Tegenlicht de aflevering 'Gimme shelter’ uit, met nieuwe ideeën en oplossingen voor de toenemende vluchtelingenstroom geïnspireerd door pragmatisme en naastenliefde. Op deze avond wordt alvast de lokale situatie onderzocht. Welke initiatieven zijn er in Vlaardingen? Wat kunnen inwoners doen? Hoe gaat de politiek om met de uitdagingen? Daarnaast wordt ook stil gestaan bij de maatschappelijke onrust omdat er vragen zijn over de balans tussen goede opvang voor de vluchtelingen en de belangen van inwoners van gemeentes.
Gasten deze avond zijn Maria Kluin, coördinator bij Vluchtelingenwerk Maasdelta, Nawal Abaz van de stichting Aanzet en Caatje Peeters en Eric Dijkhuizen van de coöperatie Vlaardingen Werkt.
U bent van harte uitgenodigd voor deze avond om u te laten informeren of mee te praten over dit onderwerp.
De toegang is gratis!
Programma woensdag 14 oktober 2015:
19:15 uur: Inloop
19:30 uur: Opening, fragmenten uit de uitzending, interviews met de gasten
20.30 uur: Pauze
20.45 uur: Dialoog en vragen voor de gasten
21.30 uur: Napraten en borrelen
Locatie: Kade 40, Westhavenkade 40 Vlaardingen