Categorieën

Service

Het gaat los op Loggerfestival !

Het gaat los op Loggerfestival !
Uit

Het gaat los op Loggerfestival !

  • Herman van Nieuwenhuizen
  • 12-06-2015
  • Uit
Het gaat los op Loggerfestival !
VLAARDINGEN - Samen met nachtburgemeester Leo IJdo, voormalig nachtburgemeester Marco Bosman en organisator Ben Trooster opende burgemeester Bert Blase vanavond rond kwart voor negen het Loggerfestival. Hoofdact van de avond waren de Wannebiezz die een spetterende show weggaven na negen uur, maar ook de andere optredens van de avond deden hier eigenlijk niet voor onder.

Rond half acht startten verschillende dansgroepen van Dansschool Let's Dance van Marina Poot, waarbij het talent duidelijk zichtbaar was. Erna kwamen de meiden van LOS, ofwel Ladies On Stage het publiek verder 'opwarmen', waarbij een kort regenbuitje van een minuut of vijf de boel niet kon verstoren. In de pauze van het Wannebiezz-optreden gaf het duo Marscha en Barbara ook nog eens een muzikaal perfect optreden weg met soul, rock en popnummers, waarbij ze lieten zien en horen al die genres goed aan te kunnen !

Kortom, het dertiende Loggerfestival, of misschien wel het 43e Haring- en Bierfeest (gestart bij de viering van 700 jaar stadsrechten in 1973) belooft niet alleen een groot succes te worden, zeker gezien het mooie weer morgen, maar de stemming zit er nu al goed in. Ook bij de speciale gasten uit Zusterstad Moravska Trebova (Tsjechië), waaronder de burgemeester van die stad, die evenzeer genoten.