Categorieën

Service

HWC delft onderspit in Aalsmeer

HWC delft onderspit in Aalsmeer
Sport

HWC delft onderspit in Aalsmeer

  • Redactie
  • 10-11-2014
  • Sport
HWC delft onderspit in Aalsmeer

HANDBAL - Afgelopen zondag namen de Vlaardingse dames het op tegen Fiqas Aalsmeer 2. HWC begon goed aan de wedstrijd. In de eerste aanval werd er goed druk gezet waardoor de linker opbouwspeelster vrij kwam en wist te scoren. 

Aalsmeer speelde met veel hars aan de bal en handen, ze speelden hard en snel spel. Drie factoren waar de dames van HWC moeilijk mee om wisten te gaan. Zodra er aan de kant van HWC een fout in de aanval werd gemaakt, of een doelpoging werd gestopt door de keepster van Aalsmeer werd de tegenaanval van Aalsmeer snel opgezet. Dit zorgde ervoor dat de dekking aan Vlaardingse zijde met regelmaat slecht georganiseerd was en Aalsmeer makkelijk kon scoren. In de aanval van HWC zat weinig tempo en werd weinig er bewogen zonder bal waardoor er nauwlijks kansen werden gecreëerd. De ruststand was 11-7 in het voordeel van Aalsmeer.

De tweede helft bracht de eerste vijftien minuten geen beter spel. Daar waar Aalsmeer makkelijk tot scoren kwam, werden bij HWC veel fouten gemaakt in de aanval en kwam men moeilijk tot scoren. 

In het laatste kwartier ontstond er een opleving. Ineens werd er beter verdedigd en in de aanval werd er meer bewogen zonder bal waardoor speelsters van HWC werden vrijgespeeld. Er werden meer doelkansen gecreeerd en er werd weer gescoord. Helaas kwam deze opleving te laat, Aalsmeer had al een te groot gat geslagen, dat door HWC niet meer overbrugd kon worden. Met een eindstand van 22-17 gingen de dames van HWC met lege handen naar huis.