Categorie├źn

Service

Kom jij ons team versterken?

Kom jij ons team versterken?
Gezond

Kom jij ons team versterken?

  • Redactie
  • 15-09-2016
  • Gezond
Kom jij ons team versterken?
VLAARDINGEN - Ben je op zoek naar een zinvolle besteding van je vrije tijd? Dan ben je bij hospice De Margriet aan het juiste adres. In een hospice zorg je voor mensen voor wie geen genezende behandeling meer mogelijk is en die zich in de laatste maanden van hun leven bevinden. De ondersteuning is om de laatste levensfase zo comfortabel mogelijk te laten verlopen. Als vrijwilliger breng je rust en bied je concrete hulp aan de mantelzorgers. Met als uitgangspunt het welzijn van de bewoners. 

Voel je er iets voor om ons vrijwilligersteam te komen versterken, maak dan een afspraak bij één van de coördinatoren, 010 - 4747618, voor een intakegesprek. Heel graag tot ziens in de Hospice.