Reuring aan de Maas
- Redactie
- 10-02-2014
- Uit
VLAARDINGEN - De Maasboulevard moet deze zomer nog meer dan normaal een plek worden waar Vlaardingers graag vertoeven. Om dat voor elkaar te boksen, worden er allerlei activiteiten georganiseerd die de plek met 'het mooiste uitzicht van Vlaardingen' op de kaart moeten zetten.
De wens om veel meer met de Maasboulevard te doen dan tot nu toe is gebeurd, leeft al lange tijd in Vlaardingen. Er zijn plannen om het gebied anders in te richten en vooruitlopend daarop worden nu pogingen in het werk gesteld om 'de boulevard' al deze zomer tot publiekstrekker te maken met 'Maaspark Pops Up!'.
Maaspark Pops Up! start met de realisatie van een Boulevardbibliotheek en een pop-up restaurant dat gedurende minimaal zes weken voor culinaire verrassingen moet gaan zorgen. Voor de Boulevardbibliotheek wordt onderzocht of de vuurtoren (nu nog onderdeel van het voormalige visserijmuseum) tijdelijk geplaatst kan worden aan de Maasboulevard, als middelpunt en uitvalsbasis van de activiteiten. Er komt een programma dat iedere maand in ieder geval één hoogtepunt kent.