Categorieën

Service

Santa Run en vuurwerk op het Van Hogendorpkwartier

Santa Run en vuurwerk op het Van Hogendorpkwartier
Winkelen

Santa Run en vuurwerk op het Van Hogendorpkwartier

  • Partnerbijdrage
  • 18-12-2025
  • Winkelen
Santa Run en vuurwerk op het Van Hogendorpkwartier

VLAARDINGEN - Vrijdagavond kleurt het Van Hogendorpkwartier rood. Niet omdat het moet, maar omdat het mag. Santa’s overal: rennend, wandelend, lachend. De Santa Run Vlaardingen is geen wedstrijd. Geen tijden. Geen stress. Wel beweging, ontmoeting en die ouderwetse decemberwarmte waar je je aan kunt opwarmen.

Dit is zo’n avond waarop je even blijft hangen. Waar kinderen wijzen, ouders glimlachen en buren elkaar weer zien. Gesponsord door het winkelcentrum zelf, georganiseerd door Augusta van Hoogdalem van Running Friend Company, omdat verbinding in de wijk Ambacht niet op papier ontstaat, maar op straat.

Wat kun je verwachten?

- Families die samen een kilometer lopen
- Wandelaars en lopers zij aan zij
- Enkele winkels extra open voor die fijne, levendige sfeer

Programma in ’t kort

Wethouder Ivana Somers-Gardeniers die het startsein geeft

- 18:20 uur – Warming-up
- 18:30 uur – Family Run (1 km)
- 19:00 uur – 5 km Santa Walk
- 19:30 uur – 5 km Santa Run
- ± 20:30 uur – Laatste Santa binnen

Blijf vooral staan na de finish. Kijk omhoog. Het vuurwerk is de piek op de kerstboom.

20:45 uur: Spetterend vuurwerk, gesponsord door Miranda en Nicole van Kortenhof (Giantstore Vlaardingen) van Kortenhof Vuurwerk en winkelcentrum van Hogendorpkwartier. Dus: trek je jas aan, zet je muts recht en kom kijken. Soms zit verbinding niet in beleid of plannen, maar in samen langs de kant staan. Met koude wangen, warme handen en het gevoel dat dit precies is hoe een wijk hoort te zijn.