Vrijheidsmaaltijd in De Windwijzer
- Redactie
- 14-04-2026
- Uit
VLAARDINGEN - Op tal van plaatsen in Nederland worden op 5 mei zogenaamde vrijheidsmaaltijden georganiseerd op initiatief van het Nationale Comité 4 en 5 mei. Het Platform Ander Vlaardingen organiseert deze maaltijd samen met De Windwijzer en het Comité Nationale Gedenkdagen.
Het thema is 'veelkleurige vrijheid'. Vlaardingers van alle windstreken zijn welkom om de vrijheid te vieren, maar ook te luisteren naar verhalen van mensen uit Palestina, Iran, Oekraïne en Iran: landen waar de vrijheid ver te zoeken is.
De maaltijd begint om 18.00 uur met een toast door de burgemeester. Samen eten en praten, muziek, gedichten en verhalen: dat zijn de ingrediënten. Toegang is gratis. Aanmelden via aanmelden@dewindwijzer.nl.