WATERPOLO - Op 30 november vanaf 19.00 organiseert ZVVS in De Kulk een waterpolotoernooi voor bedrijven. De bedrijven krijgen uitleg over het spel door oud- international Danielle de Bruijn en ze zien een demonstratie van de selectieteams. Na een uitleg over het spel mogen ze het zelf proberen.
ZVVS biedt de bedrijven hiermee een vorm van teambuilding en dat sluit aan bij de sponsor Fit-To Position die ZVVS adviseert over : ‘de juiste persoon op de juiste plaats’.
Het toernooi is op 30 november volgeboekt, maar bij voldoende belangstelling komt er in het voorjaar nog een bedrijventoernooi. Aan het toernooi op 30 november doen teams mee van Trigion, van BP Raffinaderij Rotterdam, van Spie Controlec Engineering, P. van der Velden Bedrijfswagens BV en Lennart Otte Interieur.