Binnen 24 uur weer autobrand in Vlaardingen
- Redactie
- 20-06-2024
- 112
.jpg)
VLAARDINGEN - Voor de tweede keer in 24 uur tijd is er in Vlaardingen een auto uitgebrand. Ditmaal werd een geparkeerde auto getroffen in de Floreslaan. De brandweer werd om 3.30 uur gealarmeerd en kwam met spoed ter plaatse om de brand te blussen. De auto brandde grotendeels uit.
Het is de tweede autobrand in Vlaardingen in 24 uur, en de zevende in vijf weken tijd. Eerder brandden er al auto’s uit aan de Waterleidingstraat (13 mei), Abcoudehoeve (21 mei), Burgemeester Pruissingel (23 mei), Utrechtlaan (28 mei), Aalscholverlaan (6 juni) en de Van Hogendorplaan (19 juni).
De brandweer en politie doen onderzoek naar de oorzaak. Inmiddels heeft de fractie van Heel de Stad uit de gemeenteraad er weer vragen over gesteld aan het college van burgemeester en wethouders.