
VLAARDINGEN - ‘Een eigen huis…een plek onder de zon…’ Vroeg of laat draait het hier om in het leven. Uiteindelijk wil iedereen ‘op eigen benen’ staan. Er komt een moment dat we op zoek gaan naar een geschikte woning. Gaan we dan kopen of huren? Wat is verstandig? ,,Juist nu is het aantrekkelijk om een huis te kopen', aldus Els van den Tempel, Estate Makelaar Vlaardingen.
Els van den Tempel is geboren en getogen in Vlaardingen en kent de stad van a tot z. Vanaf 1993 is Els werkzaam in de makelaardij en vanaf 1 april 2013 is zij onder de vlag van Estate Makelaar uw zelfstandig makelaar in de regio Vlaardingen, de stad waaraan zij haar hart heeft verpand.
Ondanks het feit dat de woningmarkt niet op zijn best is, blijven bij haar de kriebels om dit boeiende vak uit te oefenen. ,,Na jaren bij verschillende makelaars te hebben gewerkt, vind ik het heerlijk om de stap nu te zetten om voor mezelf te starten. Dat ik kan werken zoals ik dat prettig vind', aldus Els. ,,Daarbij spreekt de Estate formule mij erg aan, iedereen is hier zelfstandig ondernemer en daar hoor een bepaalde gedrevenheid bij, het 24/7 klaar staan voor de klant, dus ook zaterdagen of in de avonduren, ik hou ervan!', lacht Els.
Aangezien de huidige woningmarkt inmiddels vraagt om een meer persoonlijke aanpak, ziet zij hierin meer dan voldoende mogelijkheden om op basis van haar kernkwaliteiten ‘eerlijk, gedreven, open en laagdrempelig’ voor u van betekenis te kunnen zijn. Tevens heeft zij het organisatorische vermogen om nog met andere diensten te kunnen ondersteunen, denk aan hypotheken, verhuizen, inrichting van uw huidige of nieuwe woning.
Els komt dan ook graag bij u langs om u te adviseren omtrent de verkoop en/of de aankoop van uw woning. De formule van Estate staat daarbij garant voor succes. De eerste tien woningen die zij in verkoop krijgt zullen nog aantrekkelijkere voorwaarden krijgen. Estate Vlaardingen: 06 - 40384272.