Categorieën

Service

Gemeente wil uitkijktoren herstellen

Gemeente wil uitkijktoren herstellen
Nieuws

Gemeente wil uitkijktoren herstellen

  • Redactie
  • 12-08-2014
  • Nieuws
Gemeente wil uitkijktoren herstellen

VLAARDINGEN - De gemeente Vlaardingen gaat onderzoeken hoe de zwaar beschadigde uitkijktoren in het Klauterwoud kan worden hersteld. In de vroege ochtend van maandag 11 augustus werd er brand gesticht in de toren waarbij een groot deel van het tweede platform verloren ging.

De toren, de Pyloon genoemd, was pas een maand in gebruik. Woningstichting Samenwerking Vlaardingen deed de uitkijktoren dit voorjaar cadeau aan alle inwoners van de stad ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de woningcorporatie. De toren is door Adventure Vlaardingen gebouwd en vertegenwoordigt een waarde van minstens 30.000 euro. Het beheer van de uitkijkpost was door de woningcorporatie overgedragen aan de gemeente.

Iets gezien?

De politie is op zoek naar getuigen of mensen die iets hebben gezien dat kan leiden naar de daders. Heeft u informatie, dan kunt u dat melden bij de politie via tel. 0900 - 8844 of doe een anonieme melding via 0800 - 7000 (Meld Misdaad Anoniem).