
VLAARDINGEN - Na een succesvolle Europese tour slaat Circus Werona van 8 tot en met 12 mei zijn tenten op in Vlaardingen. Plaats van handeling is het evenemententerrein annex parkeerplaats aan de Broekweg. In totaal staan negen voorstellingen op het programma.
Het spits wordt afgebeten op woensdag 8 mei om drie uur ’s middags en om ’s avonds om 7 uur. De andere voorstellingen zijn op donderdag 9 mei, vrijdag 10 mei en zaterdag 11 mei om 3 uur ‘s middags en 7 uur ’s avonds en op zondag 12 mei om twee uur ‘s middags. De voorverkoop op die dagen vindt plaats aan de kassa ’s ochtends van elf tot twaalf uur.
Het hooggeëerd publiek kan genieten van een werkelijk wervelende show. Het programma is heel divers. Van luchtacrobatiek tot een spectaculaire trampoline-act. Daarnaast komen onder meer paarden en kamelen in actie. Vanzelfsprekend zorgt een clown voor extra sfeer en gezelligheid tijdens de voorstelling. Gaat dat zien!