Ingezonden: De gelukkige pup
- Redactie
- 04-07-2024
- Nieuws
VLAARDINGEN - Sinds twee weken zijn wij de gelukkige eigenaren van onze pup Oos. Twee jaar lang was ons leven zonder hond en wat hebben we zo'n gezinslid gemist! Dit keer zijn we supergoed voorbereid en ingelezen! Weet je dat je een pup niet op openbare veldjes mag uitlaten voor de negen weken inenting vanwege de kans op Chiardia. Oftewel diaree waar geen eind aan komt! Als toegewijd baasje houd ik mij strikt aan de regels en Oos kijkt al een week reikhalzend uit naar de grasstrook vlakbij huis.
Vandaag is de grote dag!! De inenting zit erin, op naar de grasstrook die eerder verboden was. De euforie is al snel verdwenen. Stel je even voor, je bent een pup, je neus hangt 10 centimeter boven de grond. Je ziet het grasveld als hoogtepunt van deze dag. Ik keek mee door de ogen van Oos. Poep en nog eens poep. Nauwelijks een schoon stukje groen te vinden. Over de geur nog maar te zwijgen. Ik schoot oprecht inde freeze stand!
Lieve medebewoners. Het is juli 2024. Hebben jullie nu nog niet het fatsoen om poep op te ruimen. En nee, er staat geen bordje uitlaatgebied. Kom op, dit is niet meer van deze tijd! Ruim aub die poep op! Voor andere hondenbezitters, voor lieve honden, voor kinderen en ook voor fietsende passanten zou het zó fijn zijn om de groenstroken daadwerkelijk groen te houden!
Sorry Oos, voor deze enorme teleurstelling in de negende week van jouw leven!
Marion van Egmond