Kom buiten spelen in de zomervakantie !
- Redactie
- 11-07-2017
- Uit
Vlaardingen in Beweging is deze zomer sponsor van de zomervakantie. In de periode van 10 juli t/m 11 augustus gaat de bekende ViB-mobiel dagelijks 'On Tour' naar alle wijken in Vlaardingen. Elke dag wordt een andere wijk aangedaan en kunnen kinderen tussen 10.00-11.30 uur gratis deelnemen aan 'Summer Challenges'.
Summer Challenges
De deelnemers ontvangen een paspoort met hierin allerlei uitdagingen. Onderling kunnen ze de strijd aangaan. Denk hierbij aan een Spinner Challenge, 2 tegen 2 voetballen en natuurlijk de Bottle Flip. In totaal zijn er 12 challenges die alleen én samen kunnen worden gedaan. Wie daag jij uit?!
Tijden en locaties
Maandag
Babberspolder - Ipse de Bruggestraat (blauwe voetbalkooi) van 10.00 - 11.30 uur
Dinsdag
Westwijk - Schoolplein De Schakel  van 10.00 - 11.30 uur
Centrum - Mendelssohnplein van 10.00 - 11.30 uur
Woensdag
Oostwijk - Schoolplein de Klinker (Torenspits) van 10.00 - 11.30 uur
Donderdag
Holy-Noord - Lissabonweg van 10.00 - 11.30 uur
Vrijdag
Westwijk - Schoolplein PWA van 10.00 - 11.30 uur
Centrum - Boslaan van 10.00 - 11.30 uur
Finaledag op 17 augustus
Op donderdag 17 augustus organiseert Vlaardingen in Beweging de finale. Op het terrein van s.v. CWO kunnen alle deelnemers strijden om de winst. De finaledag vindt plaats van 13.00 - 17.00 uur. Check www.stichtingvib.nl voor meer informatie.
De laatste week van de zomervakantie staat sowieso in het teken van feest. Op dinsdag 15 augustus organiseert Minters 'Pass je passie' bij s.v. CWO. Op woensdag 16 augustus vindt het Un1ek Zomerfeest plaats op het Zomerterras in 't Hof / Oranjepark.