Categorieën

Service

Kruising Marathonweg heel weekend gesloten

Kruising Marathonweg heel weekend gesloten
Nieuws

Kruising Marathonweg heel weekend gesloten

  • Redactie
  • 18-03-2026
  • Nieuws
Kruising Marathonweg heel weekend gesloten

VLAARDINGEN - n het weekend van 27 tot 30 maart is de kruising van de Marathonweg met de Billitonlaan/Floris de Vijfdelaan vanwege werkzaamheden afgesloten. De gemeente werkt aan de verbetering van de Marathonweg. De ingrepen verbeteren de verkeersveiligheid en de doorstroming van het verkeer en verminderen geluidsoverlast.

De weekendafsluiting is vanaf vrijdagavond 27 maart 20.00 uur tot maandag 30 maart 05.00 uur. Tijdens dit weekend wordt het doorgaande gemotoriseerde verkeer omgeleid via de Westlandseweg en de Marnixlaan. De omleidingsroutes worden duidelijk aangegeven met borden.

Bypass voor doorgaand verkeer

Tijdens de weekendafsluiting legt de aannemer een bypass aan waardoor het verkeer vervolgens langs de werkzaamheden kan rijden. Deze bypass is wel alleen voor doorgaand verkeer (tussen noord en zuid). Afslaan kan tot en met half oktober niet op het kruispunt.

Langzaam verkeer en bus

Ook voor langzaam verkeer is de verkeerssituatie vanaf vrijdagavond 27 maart anders. Voetgangers en fietsers maken de komende tijd gebruik van een oversteekplaats aan de zuidkant van de kruising. De Lijndiensten van RET rijden tot medio oktober via een tijdelijke route over het Fortunapark. Als gevolg van deze aanpassingen komen de bushaltes op de Floris de Vijfdelaan (zuidkant - Blois van Treslongstraat), Billitonlaan (2x) en Vondelstraat te vervallen.