Categorieën

Service

Maatschappelijke Kring Vlaardingen in de maak

Maatschappelijke Kring Vlaardingen in de maak
Nieuws

Maatschappelijke Kring Vlaardingen in de maak

  • Redactie
  • 13-04-2015
  • Nieuws
Maatschappelijke Kring Vlaardingen in de maak

VLAARDINGEN - Met honderden verenigingen, individuele spelers, grote organisaties en maatschappelijke partijen in Vlaardingen, is de tijd rijp om nog meer slim samen te werken. Hoe kunnen we in veranderende tijd de stad goed blijven bedienen? Hiervoor is door de maatschappelijke spelers in de stad zelf De Maatschappelijke Kring Vlaardingen, kortweg de MKV opgericht. Alle maatschappelijke spelers zijn bij deze uitgenodigd voor de oprichtingsbijeenkomst op dinsdag 21 april om 19.30uur in het Geuzencollege. 

Iedereen kent inmiddels vast de IKV, de ondernemersvereniging van Vlaardingen. Eenzelfde club, maar dan voor maatschappelijke organisaties, is in aantocht! De afgelopen maanden hebben zo’n zestig verenigingen samen gewerkt aan de oprichting van de MKV. Dinsdag 21 april wordt de vereniging een feit en alle maatschappelijke spelers zijn uitgenodigd. Doel van de Maatschappelijke Kring Vlaardingen (MKV) is om de onderlinge samenwerking tussen maatschappelijke organisaties in Vlaardingen te bevorderen. Door elkaar op te zoeken, kunnen de MKV gezamenlijke belangen signaleren. Door deze samen op te pakken kan de stichting meesturen aan de toekomst van Vlaardingen. En dat allemaal in een goede samenwerking met, overheid, politiek, instellingen, burgers en bedrijfsleven.

Wie nieuwsgierig is naar de stichting en wellicht zelf wil aansluiten, kan zich aanmelden voor de bijeenkomst op 21 april.
 

Bestuur gezocht

De afgelopen maanden is het oprichtingsteam fanatiek te werk gegaan, met hulp van alle verenigingen. De tijd is rijp voor de volgende fase, een stichtingsbestuur. De MKV streeft naar een bestuurssamenstelling, waarin een diversiteit van expertises elkaar aanvult. Daarbij kan gedacht worden aan affiniteit met het maatschappelijke veld in Vlaardingen, ervaring als ondernemer, een groot netwerk in de stad en/of juridische, communicatieve of financiële ervaring. Op dit moment zijn alle rollen van het bestuur, voorzitter, secretaris, penningmeester en algemene leden nog vacant. 

Wie geïnteresseerd is in een bestuursfunctie, kan uiterlijk donderdag 21 mei een CV met begeleidende brief mailen naar het oprichtingsteam, t.a.v. van Hans Spliet. Op 16 juni wordt het nieuwe MKV bestuur officieel gekozen.