Mandala’s of Nature in de Groene Luiken
- Redactie
- 10-07-2023
- Uit
Het doel van deze expositie is dat zij met haar kleurrijke foto’s de komende weken, de bezoekers de schoonheid van de natuur laat zien en hiermee ook kleur in hun leven kan brengen. Jasha heeft een scherp oog voor detail waar lichtval en vreemde vormen in de natuur vastgelegd zijn in foto’s, waarmee zij de kijker meeneemt in haar kijkwereld. Soms bewerkt; dat is dan ook zichtbaar, andere helemaal niet.
Jasha is in 1965 geboren in Zaandam en woont sinds 1995 in Vlaardingen. Haar vader heeft haar de liefde voor fotografie bijgebracht en haar al jong laten ‘spelen’ met een camera. Als fotograaf is zij autodidact. Zij groeide op in een familie vol kunstenaars in verschillende disciplines, waardoor zij veel met kunst en ‘anders kijkenden’ geconfronteerd werd. Haar fascinaties zijn licht en mysterie, maar heeft ook een scherp oog voor de kleine dingen op straat en het leven.
U bent van harte welkom om de expositie te komen bekijken. Dit kan tijdens de openingstijden van De Groene Luiken, dagelijks van 13.00 tot 16.00 uur. De koffie staat klaar en daarnaast treft u wellicht nog andere bezoekers waar u een leuk gesprek mee kunt hebben.