Nelie Meininger exposeert in Kerkcentrum Holy
- Redactie
- 17-04-2026
- Uit
VLAARDINGEN - Nelie Meininger exposeert van 13 april tot 1 juni in Kerkcentrum Holy aan de Reigerlaan 47a. Beeldend kunstenaar Nelie Meininger maakt realistische fresco´s en schilderijen in olieverf en acrylverf. Zij studeerde aan de Ontario College of Arts in Toronto (Canada) in de periode 1966-1971. Daarnaast kreeg ze les van de Canadese kunstenaars Tom Hodgins, Walter Ruston en Jerry Sandbergen.
In Nederland liep zij in de periode 1972-1974 mee aan de Rotterdamse Academie voor Beeldende Kunsten om zich verder in haar vak te bekwamen. Sindsdien exposeert ze afwisselend zowel in Canada als in Nederland. Naast haar schilderwerk doceert Nelie Meininger ook diverse schildertechnieken.
U kunt deze expositie bezoeken tijdens de reguliere openingstijden van het Kerkcentrum: maandag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur en vrijdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur.