Sloop maakt plaats voor Nieuwe Vogelbuurt
- Redactie
- 17-02-2014
- Wonen
VLAARDINGEN – In april worden drie flats aan de Lepelaarsingel en de Spechtlaan in Vlaardingen gesloopt om ruimte te bieden aan de eerste 57 eengezinswoningen van De Nieuwe Vogelbuurt. De wijk Vlaardingen Holy-Zuidoost ondergaat de komende jaren een ware metamorfose onder de naam De Nieuwe Vogelbuurt. Het wordt bij uitstek een plek waar starters en jonge gezinnen zich thuis kunnen voelen: een kindvriendelijke, veilige en groene buurt, waar tegelijkertijd alle voorzieningen in de buurt zijn. In totaal realiseren Waterweg Wonen en Dura Vermeer in samenwerking 430 aantrekkelijke eengezinswoningen in de wijk. De woningen worden in fasen gebouwd.
Begin 2015 wordt de eerste paal geslagen van De Nieuwe Vogelbuurt fase 1. Deze fase omvat de bouw van twintig sociale huurwoningen en 37 koopwoningen. De prijzen voor de koopwoningen met een oppervlak vanaf 107 vierkante meter komen te liggen tussen de € 190.000 en € 225.000 vrij op naam. De start verkoop van deze woningen vindt plaats in de tweede helft van dit jaar.
Wie zich inschrijft als Vroege Vogel wordt op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen in de wijk en mag ook meepraten over hoe de wijk er uit komt te zien. Maar er is meer, Vroege Vogels krijgen ook voorrang bij de toewijzing van de koopwoningen. Inschrijven als Vroege Vogel kan via www.denieuwevogelbuurt.nl.