Categorieën

Service

Vlaardingse dief in Maassluis opgepakt

Vlaardingse dief in Maassluis opgepakt
112

Vlaardingse dief in Maassluis opgepakt

  • Redactie
  • 08-01-2014
  • 112
Vlaardingse dief in Maassluis opgepakt

VLAARDINGEN/MAASSLUIS - De politie heeft in de nacht van dinsdag op woensdag na een achtervolging een 34-jarige Vlaardinger aangehouden. Hij had in Maassluis twee olielampen gestolen. Tijdens de surveillance, rond kwart voor drie, zagen agenten aan het einde van de Wipperskade een voertuig staan. Daarin zat een vrouw op de passagiersstoel. Zij vertelde dat haar vriend aan het plassen was. De naam van de vriend is bij de politie bekend en daarom besloten zij om in de omgeving te posten. 

Na korte tijd zagen de agenten de vriend van de vrouw op een onverlichte fiets rijden op de Bekkerslaan in de richting van de Wipperskade. Opvallend was dat de man twee voorwerpen onder zijn arm leek te hebben. Toen agenten hem staande wilden houden, ging hij er via het park vandoor. Er volgde een korte achtervolging. Daarbij sprong de man in een sloot om aan de politie te ontkomen. Dat was vergeefse moeite, de agenten praatten de man uit de sloot en hij werd op het Van der Helstplein aangehouden. 

Hij bleek twee olielampen uit een tuin aan de Guido Gazellestraat te hebben gestolen. Deze had hij tijdens zijn vlucht in een tuin gegooid. De Vlaardinger kreeg een dagvaarding mee voor de diefstal en twee bekeuringen voor het rijden op de fiets zonder verlichting en zwemmen in openbaar water zonder toestemming.