Categorieën

Service

Helpende handjes gezocht bij Buurtbezem Centrum

Helpende handjes gezocht bij Buurtbezem Centrum
Nieuws

Helpende handjes gezocht bij Buurtbezem Centrum

  • Redactie
  • 24-03-2023
  • Nieuws
Helpende handjes gezocht bij Buurtbezem Centrum
VLAARDINGEN - Ben jij een enthousiaste buurtbewoner? Vind je het ook belangrijk dat de straten in onze wijk schoner worden/blijven en wil je ons helpen om een voorbeeld te geven aan de andere buurtbewoners? Dan zoeken wij jou!!! 

We hebben iemand nodig die met ons meedenkt maar ook helpt met bv het klaarzetten van de benodigde spullen /helpen met flyeren. Elke tweede zaterdag van de maand zijn we twee uurtjes actief in de wijk Vlaardingen centrum. Daarnaast doen we ook mee in maart en september aan de VLD Cleanupday. Verder proberen we wat losse acties te organiseren om meer deelnemers te bereiken. Heb jij wat tijd over en lijkt het je leuk om iets te doen voor onze wijk? Kom ons helpen en mail naar: [email protected] t.a.v. Natalie Werleman.