Categorieën

Service

HWC-dames vechten zich naar punt

HWC-dames vechten zich naar punt
Sport

HWC-dames vechten zich naar punt

  • Redactie
  • 03-11-2013
  • Sport
HWC-dames vechten zich naar punt

HANDBAL - Afgelopen zaterdagavond reisden de dames van HWC af naar het Brabantse Wouw om het op te nemen tegen de nummer twee van vorig seizoen: Heerle. De afgelopen twee seizoenen is het de dames uit Vlaardingen niet gelukt om de punten mee terug te nemen, zij verwachtten dus ook dit jaar een zware wedstrijd. En dat werd het ook. 

Vanaf het eerste moment hielden de twee ploegen elkaar in evenwicht. Wanneer Heerle een doelpunt voor kwam te staan, maakte HWC weer gelijk. Echter lukte het de Vlaardingsen maar niet om op voorsprong te komen. De verdediging stond goed, maar in de aanval konden de dames het doel maar moeilijk l vinden. Dit had een ruststand van 10-9 in het voordeel van Heerle tot gevolg. 

In de kleedkamer werd verteld dat er meer zonder bal bewogen moest worden om doelkansen te kunnen creëren. De eerste tien minuten van de tweede helft lukte het de dames van HWC echter niet om deze opdracht uit te voeren en werd er moeizaam gescoord. Bij Heerle lukte dit juist wel en wist zo kwam HWC op een achterstand van vier doelpunten. 

Maar HWC zou HWC niet zijn als het geen vechtlust toonde en de ploeg knokte zich terug in de wedstrijd. De dames wisten zelfs op een voorsprong te komen van 15-16. De periode die daarop volgde was chaotisch door de vele twee minuten tijdstraffen en penalties die aan beide kanten werden gegeven.

In de laatste minuut keek HWC tegen een achterstand van 22-21 aan. In de laatste aanval wist men echter een penalty af te dwingen en deze werd benut. Met nog een halve minuut te spelen zetten de dames van HWC in de verdediging alles op alles om de gelijke stand vast te houden. En met succes. De eindstand van de wedstrijd was 22-22. De Vlaardingsen speelden niet de beste wedstrijd, maar wisten door vechtlust toch een punt mee naar huis te nemen.