Categorieën

Service

Laatste zomer aan de Maas: Stadsstrand opent dit weekend

Laatste zomer aan de Maas: Stadsstrand opent dit weekend
Nieuws

Laatste zomer aan de Maas: Stadsstrand opent dit weekend

  • Redactie
  • 29-05-2026
  • Nieuws
Laatste zomer aan de Maas: Stadsstrand opent dit weekend

VLAARDINGEN - Dit weekend opent Het Stadsstrand opnieuw de deuren voor bezoekers. Daarmee begint het laatste seizoen van het stadsstrand zoals Vlaardingen dat de afgelopen jaren heeft leren kennen.

Wat ooit begon als een initiatief om de gebiedsontwikkeling van de Koningin Wilhelminahaven een impuls te geven, groeide uit tot een vaste en geliefde ontmoetingsplek voor de stad. Duizenden bezoekers vonden de afgelopen jaren hun weg naar het stadsstrand voor een drankje in de zon, muziek, sportactiviteiten, evenementen en ontmoetingen aan het water.

Met de verdere ontwikkeling van de Rivierzone komt aan deze locatie een einde. Daarom wordt dit seizoen een bijzonder jaar, waarin wordt teruggeblikt op alles wat Het Stadsstrand voor Vlaardingen heeft betekend.

,,Het Stadsstrand is gebouwd door en voor Vlaardingers. Samen hebben we hier herinneringen gemaakt, nieuwe initiatieven zien ontstaan en mensen met elkaar verbonden. Daarom kijken we enorm uit naar nog een seizoen vol ontmoetingen, activiteiten en mooie momenten aan het water.''

Gedurende het seizoen kunnen bezoekers terecht op het terras, deelnemen aan activiteiten en genieten van diverse evenementen. Ook zal er aandacht zijn voor de vele vrijwilligers, partners en bezoekers die Het Stadsstrand door de jaren heen mogelijk hebben gemaakt. Het actuele programma, de openingstijden en aankondigingen van evenementen worden gedurende het seizoen gedeeld via de socialmediakanalen van Het Stadsstrand.

De organisatie nodigt alle Vlaardingers uit om samen van deze laatste zomer aan de Nieuwe Maas een onvergetelijk seizoen te maken. Het Stadsstrand is zaterdag 30 en zondag 31 mei vanaf 13.00 uur geopend.