Categorieën

Service

Victoria '04 neemt de winst mee naar huis

Victoria '04 neemt de winst mee naar huis
Sport

Victoria '04 neemt de winst mee naar huis

  • Arie Noordhoek
  • 12-04-2025
  • Sport
Victoria '04 neemt de winst mee naar huis

VOETBAL - Zowel Victoria '04 als Vierpolders bevinden zich in de gevarenzone en waren vandaag gebaat met de volle winst. Vierpolders startte voortvarend en kreeg in de openingsfase enkele goede mogelijkheden om de score te openen. Victoria’04 kroop daarbij door het oog van de naald om niet vroegtijdig een achterstand op te lopen. Naarmate de wedstrijd vorderde kwam Victoria beter in het spel en bleef zoeken naar een treffer. De Vlaardingse formatie kon echter niet voorkomen, dat de thuisclub in de 20ste minuut op een 1-0 voorsprong kwam. Uit een scherp indraaiende hoekschop wist een vrijstaande speler van Vierpolders de bal van dichtbij in het doel te koppen.

Victoria’04 liet zich echter niet het kaas van het brood eten en ging op jacht naar de gelijkmaker. In de 26ste minuut werd spits Nailey Girigorie de diepte ingestuurd, maar werd onjuist afgestopt door de doelman van Vierpolders. De strafschop van Jur de Visser werd echter gestopt door de voortreffelijke sluitpost van Vierpolders. Deze tegenslag moest Victoria’04 even verwerken en de ploeg moest vervolgens veel werk verzetten om te voorkomen, dat Vierpolders de stand zou verdubbelen. Mogelijkheden op de gelijkmaker ontstonden spaarzaam of de doelman van de thuisclub wist met enkele knappe reddingen de nul vast te houden.

Na de pauze werd de thuisclub binnen drie minuten na de hervatting overrompeld door een fel aandringend Victoria’04. Het doelgebied van Vierpolders werd meteen gezocht. In eerste instantie werd een doelgerichte poging van Bob Planken teniet gedaan, maar kort daarna scoorde de verdediger van Victoria’04 uit een scrimmage de gelijkmaker: 1-1. Hierna ontwikkelde zich een gelijk opgaand duel Naarmate de wedstrijd vorderde kreeg Victoria’04 een aantal goede mogelijkheden om op voorsprong te komen. Spits Jelle Blankestijn zag enkele geplaatste kopballen gestopt worden door de in vorm zijn goalie van de thuisclub. Ook pogingen van Roy Meerten, Nailey Girigorie en Joey van der Zouwen vonden de sluitpost op hun weg.

In de 87ste minuut wist Victoria’04 eindelijk de tweede treffer aan te tekenen. Na weer een vlotte aanval op het doel van Vierpolders profiteerde Victoria’04 van een fout in de verdediging van de thuisclub. De bal belandde in de voeten van Joey van der Zouwen, die van dichtbij het kadootje uitpakte: 1-2. In de spannende resterende minuten wist een hard werkend Victoria’04 de volle winst over de streep te trekken.

Selectie Victoria’04: Colin Kraaijbeek, Kynan Bruce, Lars de Visser, Björn Verschoor (89: Joey Fastenau), Roy Meerten (88: Mason Bouman), Ronaldo Lindeborg (46: Joey van der Zouwen), Bob Planken, Jur de Visser (46: Sonny Assenberg), Oscar Knecht, Nailey Girigorie (89: Nico Huijer), Jelle Blankestijn.