Categorieën

Service

Binnenkort in de Stadsgehoorzaal

Binnenkort in de Stadsgehoorzaal
Uit

Binnenkort in de Stadsgehoorzaal

  • Redactie
  • 25-01-2014
  • Uit
Binnenkort in de Stadsgehoorzaal

VLAARDINGEN – Vier voorstellingen komende week in de Stadsgehoorzaal. Donderdag 30 januari de sterke Afrikaanse vrouwen van Abafazi en een dag later staat Erik van Muiswinkel op de planken met zijn nieuwe voorstelling Schettino. Zaterdag twee voorstellingen: in de Harmonie Enge Buren met de ware Naaktheid en, in de grote zaal van de Stadsgehoorzaal, Gare du Nord (video) met Lifesexy.


Abafazi - Mothers of Africa
Met behulp van muziek, vertelt een groep sterke Zuid-Afrikaanse vrouwen verhalen uit hun leven. Abafazi is een energieke, dynamische voorstelling met bekende Afrikaanse hits, eigen composities, een dynamische choreografie en kleurrijke kostuums. Met opzwepende drums, de melodische marimba, prachtige stemmen en een verscheidenheid aan dansstijlen zoals Pantsula, Township Dance en een mix van moderne Afrikaanse stijlen. Natuurlijk wordt er ook a capella gezongen en weten de Abafazi,wat letterlijk vrouwen betekent, hun publiek in het hart te raken. 

Donderdag 30 januari, aanvang 20.15 uur, toegang € 25,-.

 

Erik van Muiswinkel - Schettino!
De nieuwe voorstelling Schettino! ontleent zijn naam aan het tragikomische verhaal van de dappere kapitein Schettino, die zijn complete cruiseschip op de Italiaanse rotsen liet lopen. Waarna hij voor de zekerheid als eerste het zinkende schip verliet in een verwarmde reddingsboot met enkele leuke assistentes. Leiderschap 2.0! Onder begeleiding van een vijfkoppige band, bouwt Erik zijn oneman-show op met smaakvol decor, veel woorden, weinig dans, maar van begin tot eind muzikaal rijk gevuld met koper, snaren, toetsen en bombarie. 

Vrijdag 31 januari , aanvang 20.15 uur, toegang € 22,50.

 

Gare du Nord - Lifesexy
Gare du Nord is een graag geziene gast in de Stadsgehoorzaal. Dit keer is de band terug met een nieuwe show, ‘Lifesexy’. De jazzy setting van de band en de glansrol voor zangeres Dorona Alberti ademen de sfeer van glamour en sensualiteit. De nieuwe show ‘Lifesexy’ laat, evenals het gelijknamige nieuwe album dat verschijnt op het Blue Note-label, de band horen en zien in al zijn veelzijdigheid. Songs als ‘Pablo’s Blues’ met blueslegende Robert Johnson en ‘You're My Medicine’ met soullegende Marvin Gaye zijn na jaren terug in het repertoire. De songs die geschreven werden voor cineast Quentin Tarantino zorgen voor momenten met een filmische sfeer. Maar ‘Lifesexy’, met exotische songs waarvoor Ibiza en Toscane inspiratie leverden, is vooral een eerbetoon aan al het mooie dat het leven te bieden heeft. 


Zaterdag 1 februari, aanvang 20.15 uur, toegang € 26,50.

 

Enge Buren - De Ware Naaktheid
De ware naaktheid is een feest, waarin absurdisme, humor en ongegeneerde onthullingen samenkomen. Een blik op het verleden, het heden en de toekomst, op uitzonderlijk muzikale wijze. Vrij van alle beperkingen harken de heren door de popmuziek. Oud, maar vooral nieuw repertoire passeert de revue, op zoek naar de zin van de onzin. Achter Enge Buren gaan drie multi-instrumentalisten schuil, die prachtig driestemmig zingen en uitblinken in persiflages en karikaturen. Naast eigen composities lenen ze bekende popnummers en geven daar met absurdistische teksten en arrangementen een eigen draai aan. Een hilarische muzikale avond is gegarandeerd! 

Zaterdag 1 februari, aanvang 20.30 uur, toegang € 20,50.


Bestellen kan snel en gemakkelijk online maar ook bij de theaterkassa, 010 - 434 05 00 van dinsdag tot en met vrijdag tussen 12.00 en 15.00 uur en een uur voor aanvang van de voorstelling.