Deze week in de Stadsgehoorzaal
- Redactie
- 04-11-2014
- Uit
VLAARDINGEN - Een gevarieerd pakket aan voorstellingen deze week in de Stadsgehoorzaal. Big, Black & Beautiful staat donderdag op het programma, een dag later Comedy Café (al uitverkocht) en weer een dag later, zaterdag, staat Leonie Meijer op eht toneel om te vertellen en prachtige liedjes te zingen. Het weekend wordt op zondag afgesloten met een familie-ochtend.
Big, Black & Beautiful live in concert
‘Big, Black & Beautiful’ is één van de meest inspirerende en trendsettende girlpower-groepen van Nederland. Op donderdag 6 november staat ‘Big, Black & Beautiful’ in de Stadsgehoorzaal! In dit nieuwe theaterconcert kunt u genieten van de meest populaire, soulvolle en opzwepende muziek. De geweldige zangeressen Michelle David, Rocq-E Harrell en Lucretia van der Vloot, begeleid door een topband, pakken groots uit met een show vol muzikale genres. Van blues tot gospel, van soul tot pop. Een concert met krachtige uptempo-nummers maar ook ingetogen ballads. Een voorstelling waarbij u niet in uw stoel kunt blijven zitten!
Donderdag 6 november, aanvang 20.15 uur, toegang € 28,50 inclusief garderobe en pauzedrankje.
Luister Maar Live naar Leonie Meijer
Leonie Meijer is bekend geworden dankzij de eerste editie van ‘The Voice of Holland’ waar ze de finale verloor van Ben Saunders. Daarna volgden twee succesvolle Nederlandstalige albums. Maar wist u bijvoorbeeld ook dat bekende nummers van Kinderen voor Kinderen van haar hand zijn, dat ze de meeste van haar nummers zelf schrijft en dankzij een afgeronde talenstudie feilloos Italiaans spreekt? In ‘Luister maar live’ vertelt Leonie, tussen de muziek door, het verhaal van het meisje dat opgroeide tussen de groentekassen in Bleiswijk waar het nooit donker werd. Ze belandde al jong in de spotlights van de showbusiness. En hoe zit dat met die trap op het podium? Nu gaat ze samen met drie muzikanten haar grootste droom achterna: een theatertour. ‘Luister maar live’ wordt een theaterdebuut dat u niet snel zult vergeten!
Zaterdag 8 november, aanvang 20.30 uur, toegang € 19,50 inclusief garderobe en pauzedrankje.
Familie Ochtend: Een broer om in te bijten (6 )
Op de nieuwe Familie Ochtenden gaat de Stadsgehoorzaal om 10.00 uur open; de koffie met wat lekkers voor de ouders staat klaar en ook aan de kinderen is gedacht met een leuke horeca-aanbieding. Kids kunnen lekker lezen, kleuren en spelen totdat de voorstelling om 11.00 uur begint. Een betere manier om de zondagochtend met de hele familie te beginnen is er niet. Op zondag 9 november is ‘Een broer om in te bijten’ in het theater te zien. Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. Stel je een zus voor. En een broer. In het eenzaamste huis ter wereld. Ze zijn zo eenzaam dat ze niet eens zeker weten of ze wel bestaan. Zo alleen dat ze nog nooit naar buiten zijn gegaan. Elke dag eten ze één aardappel. Soms lusten ze daar voor de afwisseling zout op. Dan huilt broer een beetje over hun aardappels heen. Dat vinden ze lekker smaken. Zus en Broer doen vaak spelletjes, die Zus altijd wint! Maar wat als je altijd verliest met het bijt-eens-op-je-vinger-spel? Of als je meer wilt zijn dan alleen iemands broer of zus? Wie ben je eigenlijk als je geen naam hebt en wat als je een naam krijgt die je niet mooi vindt? En eigenlijk wel heel benieuwd bent naar de wereld buiten dit huis? ‘Een broer om in te bijten’ is een grappige grimlach voorstelling over angst en elkaar nog banger maken. Over iemand ontgroeien, maar niet zonder de ander kunnen.
Zondag 9 november, aanvang 11.00 uur, toegang € 7,50.
Bestellen kan snel en gemakkelijk online maar ook bij de theaterkassa van dinsdag tot en met vrijdag tussen 12.00 en 15.00 uur en een uur voor aanvang van de voorstelling..