Categorieën

Service

Stadslandbouw zoekt vrijwilligers voor de kas

Stadslandbouw zoekt vrijwilligers voor de kas
Gezond

Stadslandbouw zoekt vrijwilligers voor de kas

  • Redactie
  • 25-03-2024
  • Gezond
Stadslandbouw zoekt vrijwilligers voor de kas

VLAARDINGEN - Start jij dit voorjaar als vrijwilliger bij onze locatie KAS aan de Hofsingel ?

Stadslandbouw Van Ruytenburch is een vrijwilligersorganisatie die bijdraagt aan een aantrekkelijke en duurzame stad Vlaardingen. Wij verbouwen op een gezonde en duurzame wijze groenten uit de moestuin en kleurrijke bloemen. Daarnaast bieden wij natuureducatie voor kinderen en maaltijden van de oogst. Dit alles creëert een groene ontmoetingsplek voor onze vrijwilligers en bezoekers met hart voor de natuur. Onze producten zijn altijd vers, lokaal en duurzaam.

De organisatie heeft drie locaties met elk hun eigen specifieke aanbod: De Kas aan de Hofsingel 82-84, De Akker aan de Westlandseweg 250 en Tuin Holy aan de Lemsterlandhoeve 79

Bij de LOCATIE KAS kun je meehelpen met het onderhouden van de tuin en zorgen dat de tuin en de binnenruimten gezellige ontmoetingsplekken zijn voor bijvoorbeeld kinderen en hun ouders of begeleiders die natuureducatielessen volgen, voor de mom-dinergasten en natuurlijk voor onze vrijwilligers, ook van andere tuinen. De kas wordt in de winter en het voorjaar gebruikt door de groenten- en bloemengroep van de akker aan de Westlandse weg om plantjes op te kweken.

VOOR DE LOCATIE KAS ZIJN WE OP ZOEK NAAR VRIJWILLIGERS.

Wil je graag afwisselend vrijwilligerswerk doen in een rustige en groene omgeving ?

Vind je het fijn om samen de handen uit de mouwen te steken en allerlei werkzaamheden doen, zoals tuinieren, technisch en huishoudelijk onderhoud ?.

Dan is VRIJWILLIGER van onze kas en tuin misschien iets voor jou.

Kun je goed overleggen en mensen verbinden ? Kun je 2 dagdelen aanwezig zijn, waaronder de woensdagochtend ?

Dan is COÖRDINATOR van onze kas en tuin misschien iets voor jou.

• Er wordt gewerkt op woensdagochtend vanaf 9.00 uur • Andere vrijwilligers helpen je graag en werken met je samen • In de toekomst kun je misschien ook op andere momenten werken. • Er is verse koffie of thee en soms een kopje soep aan het eind van de ochtend.

Als je interesse hebt, kun je vrijblijvend komen kijken en praten. Neem contact op met Rob van der Mark via e-mail: [email protected] 

Meer informatie over Stadslandbouw Van Ruytenburch is te vinden op onze website: https://stadslandbouwvanruytenburch.nl/ en op onze facebookpagina https://www.facebook.com/stadslandbouwvanruytenburch/