Vlaardingse inbraak in Bureau Rijnmond
- Redactie
- 16-11-2017
- 112
Twee woninginbraken
Tijdens zijn vakantie in Spanje, kreeg een Schiedammer de schrik van zijn leven. Hij zag op zijn telefoon, die in verbinding stond met camera’s in zijn woning, dat er drie mannen zijn woning doorzochten. Via de buurman wist hij de politie te waarschuwen, maar de inbrekers waren al vertrokken. Gelukkig met achterlating van keurige beelden van zichzelf.
Diezelfde nacht werd ingebroken in een woning in de Landstraat in Vlaardingen. Daar werd een pinpas gestolen, die in diezelfde nacht werd gebruikt op het Veerplein in Vlaardingen. Er zijn beelden van de pinner.
De uitzending van ‘Bureau Rijnmond’ is wekelijks te zien op TV Rijnmond. Deze week zijn er ook ontwikkelingen in een zaak waar eerder aandacht aan is besteed. Wilt u weten in welke zaak? Kijk dan donderdagmiddag rond 17.20 uur naar RTV Rijnmond (herhaling elk uur tot de volgende dag 17.00 uur).