'Vrachtwagenbanden in vreugdevuur'
- Redactie
- 03-01-2014
- Politiek
VLAARDINGEN - De SP heeft vragen aan het college van burgemeester en wethouders gestuurd over het vreugdevuur aan de Marathonweg. Omwonenden houden namelijk bij hoog en bij laag vol dat daar tijdens de jaarwisseling heel wat meer is verbrand dan kerstbomen en houten pallets.
,,Er zouden ook tonnen en vrachtwagenbanden verbrand zijn'', zo schrijft de SP aan het college. De partij wil weten of dat bij het college van b&w bekend is en of er tijdens de opruimwerkzaamheden geconstateerd is dat de bewering van omwonenden juist is.
,, Zeker het verbranden van vrachtwagenbanden is zeer belastend voor het milieu en kan zelfs gevaar opleveren voor de omstanders en omwonenden'', schrijft de SP. De partij verwacht, als de beweringen juist blijken te zijn, dat het college de komende jaren nog strenger gaat controleren.